Projelendirme

Projelendirme

İşin sırrı nereye bakacağınızı bilmekte…


Önünüze çıkan bir problemi çözebilmek için bilgi birikiminizin kuvvetli olması gerekir. Sonuçta Mühendislik çözüm üretme sanatıdır. Araştırmak, sormak, öğrenmek bunlar genel felsefemiz. Mekanlarınız için her türlü çözümü uzman ekiplerimizle veya çözüm ortaklarımızla beraber gerçekleştiriyoruz. Siz sadece istiyorsunuz biz yapıyoruz.

Mimari Projeler


Bir arsanız var ve siz üzerine bir yapı yapmak istiyorusunuz. İş yeri olabilir, konut olabilir veya daha farklı bir yapı olabilir. Çalışmalarımızı 6 aşamada tamamlıyoruz.

 • Araştırma ve Planlama
 • Altlıkların Oluşturulması
 • Ön Proje
 • Kesin Proje
 • Uygulama Projesi
 • İmalat Detayları
 • İç Mimari Tasarım


  Sadece hayal gücünüz ile sınırlı olan bu evre tüm işlem basamakları içerisindeki en zorlayıcı olan evredir. Her detayın düşünüldüğü, malzemelerin seçildiği, imalatların planlandığı safhadır. Müşteriyi tanımak, anlamak, dinlemek gerekir. Onun gibi düşünebilmelisiniz. Birde imalatın bittiğini ve beğenmediğini bir düşünsenize… Kabus… İşte bu kabusu yaşamamak için iyi planlama, iyi araştırma, iyi görseller gerektirir. Bizler işin içerisinde olduğumuz için tasarımın ne şekilde olacağını gözümüzde rahatlıkla canlandırabiliyoruz. Ancak müşterilerimizin hepsi bu şekilde canlandıramıyor. Dolayısıyla teknolojiden en uygun şekilde yararlanmamız gerekiyor. 3 boyutlu çizimler, resimler, maketler… Öncelikle sizin olmazsa olmaz listenizi çıkarıyoruz. Her bir oda, banyo, mutfak gibi yaşam alanlarının tümü için istediklerinizi not ediyoruz. Şartlarınızı yazıyoruz. Bunlar ışığında da karalamalara başlıyoruz. Karalamalarla beraber eviniz şekillenmeye başlıyor. Bu aşamada sizlerle beraber bir çok toplantı ve görüşme yapılıyor. Fikirleriniz fikirlerimiz ile birleşip, nihai kararlar alınıp, kesin proje aşamasına geçiliyor. Kesin proje aşamasında tüm detayları ile birlikte 3 boyutlu görseller tamamlanıyor. Size yeniden sunulup son düzeltmeler de yapılıp proje tamamlanıyor.

  3D Projeler


  İstediğiniz herhangi bir mekanın 3 boyutlu görsellerini hazırlayabiliyoruz. Yerleşim planları, kat planları, ofis tasarımları…